W dniach 8-9 XII 2018 r odbyło się dwudniowe mikołajkowe polowanie organizowane przez kol. M. Żyła dla dian w KŁ „Ryś" Jarosław oraz w KŁ „Hubert" Oleszyce.
Godzina 5 rano, wszystkie budziki zaczęły dzwonić, wstajemy- bus czeka !!!!!
Koleżanki w pierwszym dniu polowania były bardzo dzielne, nie ustępując w niczym polującym kolegom. Pomimo spadających z mokrych okryć głowy strumieni wody do gorących posiłków, nie traciły swoich dobrych humorów. Wspaniała organizacja, potem biesiada przygotowana przez kolegów z KŁ „Ryś" rekompensowała wszystko. Prezenty mikołajkowe od kol. M. Żyła oraz KŁ „Ryś" były uzupełnieniem wspaniałego polowania.
Na rozkładzie: 3 łanie, 2 dziki.

Następny dzień był wyzwaniem dla nas. Prowadzący polowanie C. Majdan z KŁ „Huberta" Oleszyce postanowił przy pięknej pogodzie pokazać nam cały urok łowiska, w którym mamy polować. Strzały było słychać w każdym pędzeniu.  Koleżanka A. Kopeć strzeliła kozę- huuura, tuż za nią w następnym pędzeniu kol. A. Trochm położyła dzika- brawo. Szczęściu nie było końca, zwłaszcza, że kol. M. Parczyńska ze swoim psem ,,Gerdą" napędzała nam zwierzynę.

Cudowny posiłek dla wszystkich był nagrodą nie tylko dla podniebienia, ale też dla zmęczonego ciała.
Polowanie zakończone pokotem:
1 cielę
3 dziki
1 koza
1 lis


Z myśliwskim pozdrowieniem
Darz Bór
Małgorzata Żyła